Wyszukiwarka

 

O nas

   Nasza firma – obecnie pod nazwą BEiKS B i K Machulski Sp.j. – istnieje nieprzerwanie od 1997 roku. Jesteśmy znanym w całej Polsce pośrednikiem w sprzedaży szerokiej gamy sprzętu do produkcji video. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy sprzęt czy akcesoria niezbędne do nagrania, obróbki  i emisji materiału filmowego na potrzeby profesjonalistów, od wideofilmowców począwszy, a na dużych stacjach telewizyjnych skończywszy. Teraz mamy dwa oddziały: siedzibę główną w Kraśniku, przy ul. Pogodnej 3 i oddział w Warszawie, przy ul.  Bartyckiej 115.

   Firma BEiKS jest oficjalnym przedstawicielem największych producentów sprzętu video na świecie. Od 1999 roku jesteśmy dealerem firmy Panasonic, od 2000 roku firmy JVC i Canon, a od 2001 roku firmy Sony w kategorii Consumer, Professional i Broadcast.

   W roku 2002 nastąpił dalszy, dynamiczny rozwój firmy. Zostaliśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce firmy GrassValley, znanego producenta oprogramowania i kart video do montażu nieliniowego, jedynym dystrybutorem profesjonalnych statywów do kamer video australijskiej firmy Miller oraz oficjalnym dystrybutorem sprzętu włoskiej firmy Ianiro, producenta profesjonalnego oświetlenia studyjnego i nakamerowego.

   Od roku 2003 BEiKS prowadzi serwis sprzętu profesjonalnego firmy JVC, a od 2006 roku – firmy Panasonic i Canon.

   Na stałe współpracujemy z tak znanymi firmami z branży jak  Bebob, Cokin, DvTec, Focus, Libec i Microboards. W naszej ofercie znajdują się również produkty firmy Audio-Technica, Cambo, Edirol, Fujinon, Kata, Manfrotto, Reinhardt, Røde, Rycote, Sachtler, Sennheiser, SoundDevices, Shneider Optics, Yoga, i inne.

   Od roku 2006, w ramach naszej firmy prężnie rozwija się oferta z branży Foto. Obecnie oferujemy cyfrowe aparaty fotograficzne firm Canon, Sony i Panasonic oraz wszelkie niezbędne akcesoria i wyposażenie studia fotograficznego.

   BEiKS prowadzi szeroko zakrojoną działalność marketingową mającą na celu promowanie nowych produktów i rozwiązań z branży video. W związku z tym corocznie bierzemy udział w wielu targach, konferencjach i festiwalach branżowych, a także organizujemy własny pokaz objazdowy (roadshow) przedstawiając produkty firm, które reprezentujemy w Polsce. Prowadzimy również szkolenia wraz z pokazem sprzętu dla lokalnych i ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz innych klientów zainteresowanych naszą ofertą.

   By stale poszerzać naszą ofertę handlową, w poszukiwaniu nowości regularnie odwiedzamy najważniejsze targi branżowe w Las Vegas (NAB), Amsterdamie (IBC), Kolonii (Photokina) i Hanowerze (CeBIT).

Zapraszamy do współpracy!

Właściciel

Krzysztof Machulski

krzysztof@beiks.pl


06
czerwca
Promocja Canon C100 z Edius Pro 7 więcej...


 

logowanie

» rejestracja

Kontakt

Kraśnik
tel. 81-825-97-22
beiks@beiks.pl

Warszawa
tel. 022-891-13-73
wawa@beiks.pl


DojazdKanał RSS
copyright beiks.pl | realizacja c2i.pl