Wyszukiwarka

 

Wieloformatowe edytowanie z Ediusem Pro 7 firmy Grass Valley

Edius Pro 7 jest najszybszym i najbardziej wszechstronnym oprogramwaniem do edytowania w czasie realnym – 4K, 3D, HD, SD, w niemalże wszystkich formatach od 24x24 do 4Kx2K.

Edius Pro 7 oznacza większą rozdzielczość, nielimitowane ścieżki, edycja w czasie realnym i możliwość edytowania wszystkiego - wszędzie. Edius Pro 7 to urządzenie idealne do dopracowywania materiału np. nowości broadcastowych, artykułów w czasopisamach, programów telewizyjnych, a także wspólnych produkcji dokumentalnych i teatralnych w 4K.

Właśnie dlatego, broadcastowcy, agencje produkcyjne, oddziały medialne i światowi profesjonaliści wybierają Ediusa firmy Grass Valley ze względu na wieloformatową edycję.

Brak ograniczeń: Edius Pro 7 poradzi sobie z najbardziej złożonymi projektami, nawet w 4K, ze względu na brak ograniczeń co do ilości dźwięku, obrazu, grafiki.

Efektywna współpraca: Edius Pro 7 współpracuje z gamą sprzętów wielu firm od Blackmagic do Matrox, które obsługują sprzęt  AJA Video System (wychodzący latem 2014). Edius Pro 7 projekt eksportowania i importowania korekty kolorów EDL wymiennych z DaVinci Resolve dla nowego balansowania kolorem.

 Edytowanie MultiCam z Ediusem Pro 7 firmy Grass Valley

Edius Pro 7 posiada tryb edytowania MultiCam. Edytowanie może odbywać się nawet z 16 kamer pozostawiając miejsce na poprawki i ulepszając materiał zanim wykonasz ostateczne zmiany.

 

 


« lista aktualności

06
czerwca
Promocja Canon C100 z Edius Pro 7 więcej...


 

logowanie

» rejestracja

Kontakt

Kraśnik
tel. 81-825-97-22
beiks@beiks.pl

Warszawa
tel. 022-891-13-73
wawa@beiks.pl


DojazdKanał RSS
copyright beiks.pl | realizacja c2i.pl